Жодна установа не зможе вимагати паперову довідку вже цього року, – Шмигаль

Кабінет Міністрів продовжує активну роботу над цифровізацією державних послуг, щоби будь-який документ чи довідку можна було отримати в “Дії”.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у фейсбуці.

“Україна стала ще на крок ближчою до режиму “без паперу”. Президент Володимир Зеленський поставив завдання вже цього року перевести весь державний сервіс в електронну систему, щоби жодна установа не змогла вимагати паперову довідку в українців. Цього тижня Верховна Рада ухвалила в першому читанні відповідний законопроєкт”, – написав Шмигаль.

За його словами, уряд продовжує активну роботу над цифровізацією державних послуг, щоби будь-який документ чи довідку можна було отримати в “Дії”.

Верховна Рада 17 червня у першому читанні підтримала законопроєкт, що передбачає цифровізацію усіх публічних послуг.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації підписало угоду зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в межах Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади». В рамках партнерства міністерство впровадило, зокрема, послуги єМалятко, зміну місця реєстрації та сплату податків онлайн у кілька кліків, автоматичну реєстрацію ФОП, Дія.Цифрова освіта тощо.

Кілька країн вже замовили в України концепцію програми та електронного порталу «Дія».

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *