“Згодна. Пряма дорога на лаву підсудних” – Венедіктова підписала підозру брату Вовка

7 квітня генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозру брату глави ОАСК Павла Вовка Юрію Зонтову
Про це генпрокурор Ірина Венедіктова розповіла у Facebook.

“Підписала повідомлення про підозру двом горе-ділкам, які називають себе адвокатами. Вони надавали, як їм здавалось, адвокатські послуги, однак на думку детективів НАБУ і прокурорів САП, з якими я цілком згодна, така правова допомога – пряма дорога на лаву підсудних”, – зазначила Венедіктова.

Вона зауважила, що детективи детективи і прокурори затримали “на гарячому” двох адвокатів при отриманні $100 тис. з метою подальшої передачі цих коштів суддям ОАСК.

“За ці гроші “адвокати” обіцяли ліквідатору товариства допомогти винести “зручне” судове рішення, але вийшло “якось невдобно”. У одного з адвокатів, який є братом голови ОАСК, під час проведення слідчих дій були виявлені і вилучені чималі суми грошових коштів: 80 тис.доларів США (частина неправомірної вигоди) 3 млн 700 тис.доларів США, 840 тис.євро, 20 тис. фунтів стерлінгів, 230 тис. грн”, – додала генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

  • Зазначимо, 6 квітня детективи НАБУ взяли на гарячому рідного брата судді Павла Вовка, проти якого ведуть справу щодо захоплення влади. Брат Вовка – Юрій Зонтов був затриманий на хабарі у $100 тис. Бутусов пояснює, що рідне прізвище Вовка – Зонтов. Він змінив його на прізвище дружини. Зонтов та Вовк працювали весь час у правосудді. Зонтов – адвокатом, Вовк – суддею. Однак наразі Зонтов працює в Службі зовнішньої розвідки, але за інформацією Бутусова досі має адвокатську ліцензію.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *