“З 1 серпня сюрпризів не буде”: Зеленський виніс на засідання РНБО питання про підвищення тарифів на електроенергію

Президент України Володимир Зеленський виніс питання про підвищення тарифів на електроенергію з 1 серпня на засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО).


Про це Зеленський сказав під час пресконференції.

“Я попросив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів не буде. Я вважаю, що в нас є населення, яке не може собі дозволити платити навіть 1,68 грн. Тому РНБО буде розглядати це питання і розглядати можливе зниженя ціни на електроенергію для цих категорій населення”, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що необхідно “зробити все, щоб ціна на електроенергію для населення не піднімалася”. Також президент назвав “фейковою інформацією”, що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищі. 

  • Нагадаємо, раніше голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерій Тарасюк анонсував підвищення тарифів на електроенергію.
  • Кабінет 29 червня продовжив дію спеціальних зобов’язань (ПСО) із забезпечення електроенергією населення та зберіг ціну на електроенергію на рівні 1,68 грн/кВт-год до 1 серпня 2021 року.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *