Вже працює офіційно: в Офісі президента повідомили про роль дружини Гогілашвілі у житті Зеленського

Особиста помічниця президента Володимира Зеленського, Марія Левченка — дружина колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі – вже офіційно працевлаштована в Офісі президента.

Про це в інтерв’ю Фактам повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк

“Марія Валентинівна Левченко не допущена до держтаємниці і вона не присутня на нарадах такого роду. Тут точно немає жодних регламентних порушень. Левченко — особистий асистент Володимира Зеленського ще з часів “Кварталу”. Вона займається його робочим графіком”, – заявив Подоляк, відповідаючи на запитання про російське громадянство Гогілашвілі, і про те, що його дружина була присутня на засіданнях, де обговорювалися питання, пов’язані з держтаємницею.

За його словами, Гогілашвілі оформив відмову від російського громадянства ще до свого призначення заступником глави МВС.

“Чому Левченко отримує зарплату у “Кварталі“?” — поцікавилася журналістка видання.

“Зараз вона вже працевлаштована в Офісі, щоб зняти двозначність”, — відповів Подоляк.

Раніше у Службі безпеки України повідомили, що скандально відома Марія Левченко не мала допуску до державної таємниці.

Нагадаємо, чоловік помічниці Зеленського й заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі поскандалив з правоохоронцями на блокпості в Краматорську. Чиновнику не сподобалося прохання правоохоронців показати документи.

Згодом очільник Міністерства закордонних справ Денис Монастирський заявив, що через скандал, який влаштував його заступник Олександр Гогілашвілі на блокпості при в’їзді в Донецьку область, проведуть “дисциплінарне провадження”. 

Пізніше заступник міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського Олександр Гогілашвілі вибачився за свою поведінку і сутичку з правоохоронцями на блокпості в зоні Операції об’єднаних сил.


Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *