В ОРДЛО прибув відомий російський пропагандист і навідник артилерії Стєшин

До окупованого Донецька у ніч з 9 на 10 квітня 2021 року з території Росії приїхав спеціальний кореспондент московської газети “Комсомольська правда” Дмитро Стєшин, що має репутацію топового військового пропагандиста Кремля.


Про це він заявив у себе в твітері, долучивши на підтвердження світлину на тлі дорожнього знаку на в’їзді до міста.

“Я не знаю, що буде. Я не знаю, почнеться або розсмокчеться. Я просто приїхав на улюблений Донбас і буду разом з ним, щоб не сталося”, – зазначив Стєшин.

Український військово-політичний оглядач і блогер Олександр Коваленко, відомий як “Злий одесит”, називає сьогоднішню появу Дмитра Стєшина в Донецьку “не дуже гарним сигналом”.

Ось пояснення від Коваленка (узяте з його телеграму):

“Його ані журналістом, ані військовим кореспондентом, навіть банально пропагандистом назвати не можна, оскільки в дійсності він кадровик.

У період 2014 по 2015 він та інший кадровик ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ) Олександр Коц не просто штампували брехливі сюжети про війну на Донбасі, а й виконували роль навідників для артилерії. Згодом, за ними пішла погана слава, бо будь-який населений пункт, куди заїжджали Стешин і Коц, потім виявлявся під артилерійським ударом, а ці два “хоробрих військкора” відразу ж починали знімати руйнування і трупи, в усьому звинувачуючи “київську хунту”. Хоча, практично завжди напрямок прильоту було з боку окупаційних військ.

2014 року Дмитро Стєшин та Олександр Коц особисто брали участь в допиті захоплених офіцерів “Альфи” СБУ в Слов’янську.

Власне, продовжувати можна довго, але усі “досягнення” й “звитяги” Дмитра Стєшина пов’язані або з поширенням фейків, або з кривавим побоїщем, на якому він завжди опинявся першим і доносив до споживачів інформаційного фаст-фуду (у Росії – ред.) потрібні наративи. І в контексті нинішньої нервової й небезпечної ситуації на Донбасі, що буквально іскриться провокаціями з боку РФ, він там з’явився не явно не просто так”.

  • Наразі військова присутність РФ біля кордонів України найвища з 2014 року.
  • Третина українців вважають ймовірним повномасштабне військове вторгнення РФ.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *