В ОП не знайшли відповіді на питання чи платить дружина Зеленського комуналку за квартиру в Криму

В Офісі президента України Володимира Зеленського відповіли на запит Крим.Реалії про те, чи дійсно перша леді Олена Зеленська платить комунальні платежі за належну їй квартиру в анексованому Росією Криму.

Ну якщо 73% населення дозволяє сса..ть їм в очі, то чому б і не сс…ть? ..

«Перша леді України Олена Зеленська не є органом державної влади або іншим суб’єктом владних повноважень, що формує державну політику з будь-яких питань, а Офіс Президента України не є розпорядником запитуваної вами в листі інформації», – йдеться у відповіді Офісу президента України на запит Крим.Реалії.

Водночас, додали в ОПУ, «Крим – це українська територія, яка обов’язково буде повернена під контроль України, а всі громадяни України, які придбали власність у Криму до 2014 року на законних підставах, мають справедливе право зберігати її».

«Президент України Володимир Зеленський і Перша леді України Олена в черговий раз підкреслюють, що АР Крим є невід’ємною частиною території України, а анексія щодо цих територій Російською Федерацією є незаконною і ганебною», – додали в Офісі президента України.

Крим.Реалії також зверталися з аналогічним запитом до пресслужби першої леді Олени Зеленської, однак на момент публікації відповідь не надійшла.

У січні цього року підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксенов стверджував, що заборгованостей по комунальних платежах стосовно майна в Криму, яким володіє Олена Зеленська, немає.

«Пан Зеленський, його дружина є досі власником майна на території Республіки Крим. Заборгованості по комунальних платежах немає. Значить, окупантам у лапках платить він все активно, спокійно. Жодних проблем, нічого не бентежить. Ну, тримає, ймовірно, на випадок, якщо доведеться політичного притулку просити у нас», – сказав Аксенов.

У декларації за 2019 рік президент України Володимир Зеленський вказав квартиру і паркомісце, що належать його дружині Олені Зеленській, в анексованому Росією Криму.

Раніше агентство Reuters повідомило, що дружина президента України Володимира Зеленського придбала за половину ринкової вартості пентхаус у кримській Лівадії до анексії українського півострова Росією. У публікації стверджувалося, що квартира Олени Зеленської в Криму виставлена на продаж.

У команді Зеленського заявляли, що «нерухомість була куплена за ринковою ціною».

У 2019 році Зеленський також позначив кримську нерухомість у своїй декларації.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *