Суд виправдав нардепа Юрченка щодо ДТП у Львові

Галицький районний суд Львова ухвалив, що депутат Верховної Ради Олександр Юрченко з владної фракції «Слуга народу» не винен в автомобільній аварії, яка сталася в центрі Львова 8 липня.

Суд визнав недійсним тест, який виявив у Юрченка наркотичне спʼяніння. Це випливає з копії постанови суду, яку депутат оприлюднив у фейсбуці.

ДТП сталася 8 липня вдень на площі Міцкевича. Юрченко на автомобілі Ford Mustang виїжджав із парковки і врізався у м ашину Volkswagen Jetta, яка їхала повз.

Внаслідок ДТП ніхто не постраждав, пошкодження автомобілів незначні. Патрульні склали на водія Ford Mustang адміністративний протокол.

Його доставили у медзаклада для перевірки на стан наркотичного сп’яніння. Також перевірку пройшов і інший учасник ДТП.

Проте інформації про наркотичне сп’яніння водія Ford Mustang у поліції не підтвердили. Усі матеріали справи скерували у суд, який ухвалив рішення.

Сьогодні Оленсандр Юрченко отримав повне рішення суду в якому зазначається про відсутність в його діях ознак адміністративного правопорушення (а саме перебування під станом наркотичного сп‘яніння керуючи автомобілем).

Суд ухвалив, що тест проводився з численними порушеннями, і такого тесту немає в переліку тестів, дозволених для такої перевірки. Тому результат аналізу суд визнав недійсним.

Суд вирішив, що в діях депутата немає складу адміністративного правопорушення, справа проти Юрченка закрита.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *