Україна обіграла Швецію і пробилася у чвертьфінал Євро-2020

Збірна України, яка дивом потрапила в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу, у додатковий час обіграла збірну Швеції з рахунком 2:1.

Відкрив рахунок у матчі Олександр Зінченко, якому на 28-й хвилині асистував Андрій Ярмоленко – 1:0.

Втім, вже за 15 хвилин Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстра-тайми.

На 99-й хвилині збірна Швеції залишилася у меншості: через грубу гру проти Артема Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.

Жахливий удар Даніельсена в ногу Бєсєдіну призвів до прямої червоної картки шведу, а український нападник тепер змушений залишити збірну – точний характер травми ще досліджують

Футболіст збірної України Артем Бесєдін, якого травмували під час матчу із Швецією, повертається до Києва на обстеження та не буде брати участь у наступному матчі проти Англії.

Повідомив член тренерського штабу збірної України Олександр Шовковський у Facebook

“Він вимушено залишає розташування команди та повертається до Києва, щоб пройти додаткове обстеження”.

Шовковський додав, що тепер збірна не може розраховувати на допомогу Бесєдіна в наступних матчах, а лише на підтримку.

Тренер сподівається, що у Бесєдіна не буде сильного пошкодження.

На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні вивів команду Андрія Шевченка вперед – 2:1.

У самому кінці другого овертайму, коли всі подумки вже готувалися до серії пенальті, Артем Довбик зміг замкнути подачу Зінченка і вивести українців у чвертьфінал Євро-2020.

Артем Добвик забив найбільш пізній переможний гол в історії Євро

Цей м’яч на 120:37 на став другим найбільш пізнім голом в історії Чемпіонату Європи після забитого на 121:01 голу турка Семіха Шентюрка у ворота Хорватії у 2008 році.

Водночас гол Довбика побив рекорд серед м’ячів, які у підсумку принесли перемогу своїм командам на Євро – до цього найбільш пізнім переможним голом був удар француза Мішеля Платіні (118:53) проти Португалії у 1984 році.

Тепер збірна України зустрінеться в 1/4 Євро з Англією. Гра пройде у суботу, 3 липня, в Римі.

Феєрія продовжилася біля автобуса збірної. Вболівальники скандували “Україна!”, “Україна!” .

Огляд матчу Україна – Швеція

Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг привітав українську збірну з перемогою над шведською командою в 1/8 фіналу Євро-2020 словами “Слава Україні, героям слава!”

Джерело: Тіберг у Twitter

Перед початком матчу посол “передбачив”, що переможуть жовто-блакитні (прапори України і Швеції жовто-блакитні – ред.)

До передбачення Тіберг долучив фото у формі української збірної.