У “Слузі народу” розглядають Авакова найкращим кандидатом на посаду мера Харкова

Сьогодні Верховна Рада розглянула відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – заяву про неї він написав два дні тому. Більшістю голосів народні депутати затвердили відставку голови МВС.

Аваков не прийшов ні на засідання комітету, ні на засідання уряду, на якому розглядали його відставку. Він обіймав посаду міністра сім років, чотири місяці та 18 днів (з 27 лютого 2014 року), що є абсолютним рекордом серед усіх керівників МВС.

Голова партії “Слуга народу” та перший заступник керівника фракції цієї політсили у Верховній Раді Олександр Корнієнко вважає Арсена Авакова, якого парламент звільнив з посади міністра внутрішніх справ, найкращою кандидатурою на посаду мера Харкова.

Про це Корнієнко сказав журналістам під будівлею парламенту у четвер, 15 липня.

“Я для Харкова кращого варіанта, ніж Арсен Борисович, не бачу. Це буде остаточна крапка в питанні “Харьков – русский город”. Це свідчило би, що там (у Харкові – Н.) українська патріотична влада, там людина, яка точно за 10 років не дала підстав сумніватися у своїй патріотичності. Господарські якості в Арсена Борисовича теж є”, – заявив Корнієнко, якого цитує “Укрінформ”.

Водночас Корнієнко не сказав, чи планує партія “Слуга народу” висунути Авакова на посаду мера Харкова.

15 липня Верховна Рада звільнила Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ. Він написав заяву про відставку.

Президент Володимир Зеленський запропонував кандидатуру нардепа Дениса Монастирського на міністерську посаду.

Вибори нового мера Харкова відбудуться 31 жовтня цього року. Після смерті Геннадія Кернеса містом керує секретар міськради Ігор Терехов.

Про участь у виборах заявляв колишній “регіонал” Михайло Добкін.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *