У Німеччині знайшли в придорожному смітнику цінні картини 17 сторіччя

Поліція Німеччини з’ясовує, як дві цінні картини голландського та італійського художників 17 сторіччя опинилися у придорожному смітнику біля однієї з трас у Баварії.

Про це повідомила поліція, пише CNN та The Guardian.

Полотна, написані олією, ймовірно створені голландським митцем Самюелем ван Гоґстратеном та італійцем П’єтро Белотті близько 350 років тому.

Картини виявили у смітнику біля придорожної станції обслуговування на автошляху А7, неподалік від Вюрцбурга у Баварії – випадковий чоловік помітив їх і передав поліції у Колоні. Наразі ніхто не заявив, що є їхнім власником. 

Одна з картин – чоловік у червоному капелюсі. Його автором найімовірніше є Самюель ван Гоґстратен, що жив у 1627-1678 роках, дата створення невідома.

Самюел Діркс ван Гоґстратен — нідерландський (голландський) художник, гравер, письменник, теоретик мистецтва XVII ст. Починав як портретист, використовував звичну на той час схему парадного портрета.

Друге полотно – автопортрет менш відомого італійського художника П’єтро Белотті, який жив у 1625-1700 роках.

Белотті писав портрети представників відомих сімей Венеції. Художнику позував кардинал П’єтро Оттобони — віцеканцлер Святої Римської Церкви.

Поліція просить людей, які впізнають полотна або мають інформацію про те, як вони опинилися на смітнику, повідомити про це.

Полотна ван Гоґстратена на аукціонах оцінюються у десятки тисяч доларів, а окремі роботи були продані на аукціонах за понад 200 тисяч доларів.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *