У Москві біля мавзолею Леніна затримали пікетувальника з плакатом “Прокинься, у нас знову цар”

Поліція Москви затримала біля мавзолею Леніна на Красній площі учасника одиночного пікету Руслана Осипова, який тримав у руках плакат Wake up we have a tsar again – Прокиньтеся, у нас знову цар, повідомляє ОВД-Инфо.

Осипов простояв в одиночному пікеті біля десяти секунд, після чого до нього підійшли поліцейські.

На активіста склали адміністративний протокол про участь в неузгодженій публічній акції.

Пікетника доставили у відділ поліції Китай-місто, до нього виїхав адвокат ОВД-ИнфоСергій Тельнов. Через півтори години після затримання Осипова відпустили. На нього склали адміністративний протокол про участь в неузгодженій публічній акції. Тверський районний суд Москви розгляне його справу 17 червня.

Учасників одиночних пікетів на Красній площі регулярно затримують, після чого суди зазвичай штрафують їх. У судових рішеннях Красна площа розглядається як місце, що прилягає до резиденції президента: формально поодинокі пікети там не заборонені, але оскільки це суспільно-політичні заходи, на їх проведення потрібно спеціальний дозвіл Кремля.

Нагадаємо, колишній президент США Дональд Трамп заявив, що президент Росії Володимир Путін відверто насміхається над американським президентом Джо Байденом.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *