У Херсоні чоловік сам намалював “зебру” біля школи, не дочекавшись дорожників. ВІДЕО

У Херсоні місцевий житель Юрій Єфремов своїми силами зробив дорожню розмітку на вулиці Тираспольській. Чоловік намалював “зебру” біля школи №30, де навчаються дві його дочки.

Цю дорогу відремонтували понад місяць тому, а ось розмітку (суцільну лінію і пішохідний перехід) дорожники не зробили. Про це повідомляється в сюжеті “ВТВ Плюс”, інформує Оbozrevatel. 

Юрій вирішив самостійно нанести на дорогу “зебру”, адже вже розпочався навчальний рік, і дітям доводилося долати жваву автодорогу на шляху до школи.

Херсонець розповів, що перед початком робіт детально вивчив усю необхідну інформацію в інтернеті, а ширина кожної смуги пішохідного переходу становила 50 сантиметрів, що відповідає державним нормативам. Матеріали він придбав власним коштом, а працював у вихідний день.

Він зробив розмітку холодним пластиком, який посипав зверху склокульками, які забезпечують видимість переходу і в нічний час доби. Деякі водії зупинялися і дякували активісту, а також допомагали йому матеріально.

Вчинок чоловіка не залишився непоміченим – на тижні після того, як він намалював “зебру”, переходи позначили і в інших місцях біля школи. Дорожні робітники зробили розмітку не пластиком, а звичайною фарбою.

За словами Юрія Єфремова, рідкий пластик може протриматися на асфальті 3-4 роки, а ось фарба – всього 3-4 місяці.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *