У Харкові активісти провели урок патріотичного виховання, який влада назвала «уроком фашизму»

У Харківській гімназії пройшов урок патріотизму, який міська влада назвала “уроком фашизму”.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив виконуючий обов’язки мера міста Ігор Терехов.

Зазначається, що урок у школі проводили активісти праворадикальної організації під назвою “Фрайкор”. У самій організації оголошували про проведення для учнів старших класів школи “уроку мужності”, де школярам розповідали про війну на Донбасі, а також показували дітям різну бойову амуніцію і зброю.

За словами глави міста Терехова, він проти “уроків фашизму”. При цьому чиновник вважає, що організація ” Фрайкор “бере свою назву від німецького Freikorps, які в свою чергу”постачали кадрами нацистів”.

Секретар міськради заявив, що дітей не можна використовувати як розмінну монету в політиці і написав, що директора школи, де пройшло заняття, відсторонили від роботи на час проведення службового розслідування.

У своєму Telegram Терехов також написав, що буде діяти у компетенеціях міської влади, якщо “на такі виходки не звертають увагу правоохоронці”.

У гімназії призначили перевірку, а директора школи відсторонили від посади.

Після цього в організації ” Фрайкор” опублікували відповідь Терехову, в якій заявили, що вже більше трьох років займаються патріотичним вихованням молоді в Харкові і проти цього ніколи не виступали ні самі діти, ні їхні батьки, ні представники навчальних закладів. Також в організації назвали звинувачення Терехова абсолютно безпідставними і додали, що організації є членом ради при обласній адміністрації з націонал-патріотичного виховання.

Що відомо

  • Про те, що міськрада “не є місцем для політики” Терехов заявив під час останньої сесії Харківської міськради. Тоді сталися сутички між ідеологічними опонентами — “ОПЗЖ” та “Нацкорпусом” і “Фрайкором”. Виступ депутата Андрія Лесика на сесії перервали після того, як він назвав Майдан державним переворотом.
  • Пізніше члени “Партії Шарія” намагалися вийти до трибуни з плакатом “Стоп політичним репресіям”. Розгорнути його не дали представники політичної партії “Національний корпус” та громадської організації “Фрайкор”.
  • Згодом у себе на каналі Терехов побажав “Нацкорпусу” “влаштуватись на роботу замість того, щоб щось руйнувати”.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *