У дитячому садку Броварів виявлено спалах COVID-19

У дитячому садку Калинка в Броварах, Київська область, зафіксовано спалах коронавірусу. Про це заявив мер Ігор Сапожко в понеділок, 8 червня.

При цьому ще 5 червня стало відомо про позитивний ПЛР-тест на COVID-19 у однєї з виховательок. Тоді дитячий сад закрили на дезінфекцію, а у всіх співробітників і 25 вихованців взяли зразки на тестування.

“Хочу проінформувати, що зранку в суботу були відібрані зразки для проведення ПЛР-аналізу у всіх працівників закладу та дітей, які контактували з вихователькою, що захворіла на коронавірус. За результатами дослідження тести на COVID-19 у 9 дітей та 3 дорослих виявились позитивними. Двоє дітей госпіталізовані до дитячої обласної лікарні в місті Боярка, інші захворілі лікуються амбулаторно”, – повідомив мер.

За словами Сапожка, садочок “Калинка” наразі закритий на обсервацію, всі працівники закладу та батьки вихованців, які з 1 червня відвідували садочок, перебувають на самоізоляції під контролем сімейних лікарів. Інші дошкільні заклади продовжать працювати з дотриманням санітарно-епідемічних вимог, пообіцяв міський голова.

Вже 8 червня Сапожко повідомив, що у дев’яти дітей і трьох дорослих тести показали наявність коронавірусу. При цьому двох дітей поклали в обласну лікарню в місті Боярка, інші лікуються амбулаторно.

Тепер дитячий сад закритий на обсервацію. Всі працівники закладу і батьки вихованців, які з 1 червня відвідували садок, знаходяться на самоізоляції під контролем сімейних лікарів.

Зазначається, що інші дошкільні установи міста продовжать працювати з дотриманням санітарно-епідемічних вимог.

Раніше COVID-19 діагностували у 10 вихователів дитсадків у Житомирі. Перед відкриттям дитячих садків вихователям провели експрес-тести на коронавірус. У десяти результат був позитивним.

Нагадаємо, що МОЗ затвердило правила роботи дитсадків. На період карантину в дитсадках буде діяти низка обмежень, які на думку лікарів, допоможуть запобігти поширення коронавірусу.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *