Тищенко обговорив проблеми ромів Закарпаття в позолоченому особняку барона з купою цукерок “Рафаелло”

Народний депутат від ” Слуги народу” Микола Тищенко ознайомився з проблемами ромів на Закарпатті в шикарному особняку барона.

Відповідне відео Тищенко опублікував у себе в Facebook.

Тищенко поспілкувався з Давидом Богаром, керівником ГО “Романо бахтало дром” та засновником Фонду ромів Виноградівщини.

Примітно, що розмова про становище ромів відбулася в оточенні багатого оздоблення, позолочених предметів інтер’єру, штучних квітів та конструкцій із цукерок «Рафаелло». Нардепу продемонстрували традиційний ромський багатий жіночий одяг – ошатні весільні, бальні сукні.

“Хочемо показати, як громада існує, які проблеми сьогодні. Ну і така дружня обстановка, яку нам сьогодні демонструють”, – сказав Тищенко.

У свою чергу Богар вказав депутату на те, що на сьогоднішній день найбільш актуальними проблемами серед ромів є працевлаштування і низький рівень освіти.

Представник ромської спільноти Давид Богар розповів нардепу про необхідність збереження цінностей ромів та зазначив, що найбільші проблеми зараз – працевлаштування і низький рівень освіти ромів. «З дитинства освіта відсутня», – зазначив Богар та додав, що його громадська організація «проводила аналітику серед ромського населення» і «бажання навчатися є».

Згодом Тищенко пообіцяв посприяти інтеграції ромів в українське суспільство.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *