Ціни на маски побили рекорд

Обіцяні урядом медичні маски в аптеках так і не з’явились. Двері мереж прикрашають оголошення “Масок і антисептиків немає”. Проте цим товаром активно торгують в інтернеті. Останні дні на маски пропонують акційні ціни.

За 100 одиниць пропонують заплатити 1750 грн, а 500 масок обійдуться в 7500. На сайті одразу зазначають, що за кілька днів сотня масок коштуватиме 2500 грн.

Телефоную за вказаним номером, але замовлення зробити не вдається. Повідомляють, що “В абонента обмежена можливість отримувати дзвінки”. Натомість пропонують зателефонувати за платним номером, який починається з 819 або надіслати повідомлення. Такі номери використовують для дзвінків за кордон. Хвилина розмови обійдеться від 20 грн.

На іншому сайті оголошена акція на маски. Тут упаковку на 100 штук продають по 1599 грн. Стоїть зворотній відлік часу про те, що скоро акція закінчиться.

Маски стали популярним товаром серед блогерів. Тепер їх розігрують так само, як раніше розігрували косметику чи прикраси. Найпопулярніші – чорні маски з малюнками. Купити такі можна від 120 грн. Простіші і без малюнка пропонують по 86 грн/шт. На сайті AliExpress подібні коштують 40-45 грн.

“Маски подорожчали більше, ніж долар. Пора вводити нову валюту”, – жартують у мережі.

Експерти порахували, що маски подорожчали в середньому в 7 разів.

Один з інтернет магазинів почав продавати набори для дезінфекції. Від найдешевших за 264 грн до набору за 589 грн. До кожного дарують маски.

В набір за 269 грн входить пачка вологих серветок, 2 пари латексних рукавичок, 2 види антисептика в невеликих упаковках, антибактеріальні серветки та мило. Якщо купити це окремо, вийде дешевше.

В інтернет-магазині кажуть, що можна замовити будь-який набір. Вони в наявності. З масками також проблем не виникне. До найдешевшого дадуть 2 маски в подарунок, до найдорожчого – 6. Найпопулярнішим, за словами оператора, є набір “Для бабусь і дідусів”.

Коштує такий 449 грн. Туди входить бальзам для миття посуду, рулон туалетного паперу, 5 мочалок для посуду, антибактеріальне мило, господарське мило, екогель для прання, 4 пари рукавичок, 2 дезінфікуючі спреї, 5 пар бахил. До цього набору йдуть 4 маски у подарунок. Доставку обіцяють зробити до квартири за власний кошт.

Респіратори коштують від 130 до 450 грн/шт. Вони не дуже популярні серед покупців через високу ціну.

Літак Збройних сил України Іл-76 доставив в Україну 250 тис. тестів для експрес-діагностики. Також доставлені медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легенів та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Експрес-тести і медичні маски направлятимуться для першочергових потреб медиків, військовослужбовців, співробітників поліції, прикордонної служби та інших.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *