“Це насмішка”: як українці відреагували на “Вовину тисячу”

Українці не сприйняли ініціативу президента Володимира Зеленського про виплату тисячі гривень усім вакцинованим. В умовах зубожіння квиток до театру видається насмішкою.

Про це йдеться в сюжеті “Прямого”.

Люди, яких опитали кореспонденти, не вірять, що отримають гроші від влади.

“То брехня, лож і провокації. Як обіцяли пенсіонерам від 70 дати по 300 гривень. Дали? Ні! Отак і це”, — зазначила одна з опитаних.

А ті, хто вірить, обурені, що не зможуть витратити їх на основні потреби — їжу й ліки.

Хай краще пенсіонерам на аптеку дали б оту тисячу, на таблетки, бо дуже дорогі. <…> Я, пенсіонерка, піду в басейн, спортзал чи куди там? То це насмішка. Насмішка над людьми.

Пенсіонерка

“Якщо він (Володимир Зеленський — ред.) розважається в центрах, то нам туди не треба йти. Я вважаю так. Нам треба хліба купити, до хліба треба купити. Він судить по собі”, — зауважила респондентка.

Люди не мають, що їсти. Виживають, можна сказати. А на театр давати тисячу…

Респондентка

Керівник Рівненського драматичного театру Володимир Петрів вважає, що підтримувати в такий спосіб культуру недоречно, адже мистецтво насамперед про свободу вибору.

“Загнати силою в театр чи в музей — ви нікого не заженете. У театр ходять і без цієї тисячі. А ті, хто не ходив до театру, то навіть з цією тисячею ходити сюди не буде”, — сказав він.

Нагадаємо, українці, які пройшли вакцинацію від COVID-19, зможуть отримати тисячу гривень, яку анонсував президент України Володимир Зеленський, на віртуальні картки через “Дію”. Ця програма стартуватиме 19 грудня 2021 року.

Володіна тисяча | Віталій Портников

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *