Статки Ахметова в 2021 році зросли вдвічі, – Bloomberg

Вартість активів українського олігарха Ріната Ахметова в 2021 році зросла на $4,14 млрд до $11,7 млрд, або на 55%.

Про це йдеться в індексі мільярдерів від американського видання Блумберг – Bloomberg Billionaires Index (BBI).

Рінат Ахметов знаходиться на 190 місці в глобальному рейтингу мільярдерів світу. Він – єдиний українець, який присутній в рейтингу BBI.

Всього в рейтингу знаходяться 500 мільярдерів світу.

BBI – це щоденний рейтинг найбагатших людей світу. Детальна інформація про розрахунки наведена в аналізі капіталу на сторінці профілю кожного мільярдера. Цифри оновлюються наприкінці кожного торгового дня в Нью-Йорку.

“Найбагатша людина України володіє найбільшим промисловим конгломератом країни System Capital Management. Компанія має інвестиції в металургію, гірничодобувну промисловість та енергетику. Він володіє енергетичною компанією ДТЕК і контролює 71,2% акцій найбільшого в країні виробника сталі – Метінвест”, – зазначається в профайлі Ахметова на BBI.

Також в рейтингу BBI знаходяться 10 росіян, статки яких в 2021 році сукупно виросли на $56,2 млрд. Найбагатший з них – власник “Новатэк” Леонід Міхельсон. Він знаходиться на 45 місці зі статками $32,4 млрд.

Першу трійку в рейтингу займають американці: власник Tesla Ілон Маск ($270 млрд), власник Amazon Джеф Безос ($192 млрд), та француз, власник групи Louis Vuitton Бернар Арно ($178 млрд).

Джерело:  BBI

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *