США святкують День незалежності

Сьогодні, 4 липня 2021 року, Сполучені Штати Америки святкують своє головне національне свято – День незалежності.


Президент Володимир Зеленський вже привітав США зі святом та подякував за підтримку суверенітету України, передає Еспресо.TV.

“Щиро вітаю Джозефа Байдена і американський народ з Днем незалежності! Наші країни об’єднують демократичні цінності і прагнення до свободи. Наша дружба і стратегічне партнерство творять загальну історію успіху. Вдячний США за незмінну підтримку суверенітету України”, – написав Зеленський англійською мовою в твіттері.

Рівно 245 років тому представники тринадцяти колоній Великої Британії на території Північної Америки прийняли документ, що проголошував нову державу.

“Четверте липня” – назва свята, яку вживає переважна більшість мешканців США. Це – національний вихідний день, люди проводять паради, карнавали, ярмарки, концерти, влаштовують феєрверки та святкові бейсбольні матчі. Американці зустрічаються за святковим обідом з родинами, ходять з друзями на пікніки та барбекю, а також віддають шану американським традиціям.

4 липня стало вихідним днем для федеральних службовців країни від у 1870 році, а у 1938 році Конгрес США постановив зробити його оплачуваним вихідним для всіх громадян США.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *