Сорос був другом Обами, але ворог Трампа – екс-нардеп Артеменко

Колишній народний депутат України Андрій Артеменко у себе в акаунті на Facebook детально проаналізував ситуацію в американській політиці.

Екс-нардеп упевнений, що ідеї “глобального світу”, які пропагує і спонсорує останні кілька десятків років відомий бізнесмен Джордж Сорос виявилися неспроможними.

“Світ виявився не готовий до глобалізації по Соросу. Тому що в прірву між темпами накопичення фінансового багатства, технологічного розвитку, ментальних трансформацій і духовного зростання людини стали провалюватися гроші, зусилля та смисли. Розбагатіти можна швидко, освоїти технології теж, але для нової ментальності потрібен час і розуміння того, що без духовності її трансформації ведуть до всеосяжної деградації”.

При цьому колишній народний депутат підкреслює, що наполегливі спроби Сороса і його команди продовжувати впроваджувати свою економічну ідеологію по всьому світу призводять тільки до негативних наслідків. Відбуваються економічні кризи і війни:

“Війни і кризи лише прискорюють рух в глухий кут утопій, очевидний вже на старті ідей, в основі яких немає базису цінності різноманітності і значущості людського життя”.

При цьому Джордж Сорос дуже близький до еліт Демократичної партії США. Так, з колишнім президентом Бараком Обамою вони були партнерами:

“Сорос і американські демократи в особі Обами не просто розуміли один одного. Це був тандем. Сорос відповідав за гуманітарний напрямок: готував кадри, ЗМІ, грунт для виникнення і загострення протиріч, допомагав службіста ростити неадекватних і запускати заворушення, після яких можна було легко заходити на будь-яку територію і брати все, до чого дотягнуться руки”.

Андрій Артеменко впевнений, що ідеологічним противником Сороса в поточній ситуації стане чинний президент Дональд Трамп: “Дві ідеї планетарного масштабу вступили в протиріччя: «Світова економіка і впливове відкрите суспільство» по Джорджу Соросу і розумна ізоляція для збереження ідентичності і дотримання національних інтересів по Трампу“.

Колишній член українського парламенту впевнений, що зараз відбуваються зміни планетарного масштабу. Ідея глобалізації програє розумный ізоляції:

“Такі проблеми як необхідність зміни еліт, бездомність та злидні мільйонів, нездатність відтворювати інтелектуальний потенціал нації без його стягування з усіх куточків планети, страшніше відсутності грошей на утримання військових баз. Та й часу на вирішення таких проблем буде потрібно немало. Картковий будиночок руйнується і зупинити цей процес неможливо. Ні виборами, ні війнами, ні новими образами успішності, побудованими на збагаченні за всяку ціну”.

Крім іншого, екс-нардеп зазначив, що підтримує Дональда Трампа в його концепції розвитку світу і готовий і далі налаштовувати відносини між Україною і США.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *