“Слуга народу” поскаржилася на низьку зарплату

Депутат від Слуги народу, голова комітету соцполітики Галина Третьякова назвала недостатню заробітну плату парламентаріїв, щоб якісно виконувати роботу.

Про це повідомляє hromadske.

“Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона замала”, – вважає Третьякова.

Вона уточнила, що депутатам нараховують в середньому 42 тисячі гривень на місяць “брутто”, а “на руки” (після вирахування податків) вони отримують 32-35 тисяч в залежності від того, чи брав парламентарій відпустку.

“Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, тому зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз в місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити”, – зазначила депутат.

Ще Третьякова назвала більшою проблемою “низькі виплати” на організацію роботи народного депутата.

“Народний депутат зобов’язаний мати юридичну підтримку, організаційну … повинен бути контроль того, що відображається в ЗМІ. Крім того, повинен бути особистий помічник, який буде твій розклад (формувати)… На помічників ця сума, яка надається – 42 тисячі гривень на чотирьох осіб. Це мало”, – вважає нардеп.

Зверніть увагу! Мінімальна зарплата в Україні становить всього 4 723 гривні, з 1 вересня підвищити до 5 тисяч гривень.

Як відомо, раніше Галина Третьякова стала фігуранткою скандалу, коли заявила, що малозабезпечених громадян треба “стерилізувати”.

Раніше на низьку зарплату поскаржився вже екс-міністр економіки Тимофій Милованов.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *