“Слуга” Ковальов, який купив телеканал, не має свого житла – декларація

Народний депутат від “Слуги народу ” Олексій Ковальов придбав “4 канал” у колишнього нардепа Дмитра Добродомова.

Про це повідомляє УП з посиланням на свої джерела та дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Співрозмовники видання на телеканалі повідомили, що на новорічному корпоративі “4 каналу” Ковальова представили співробітникам як нового власника. В ході торжества народний обранець підписав з менеджментом угоду про невтручання в редакційну політику.

Згідно з відкритими даними ТОВ “ТРК “ІНТЕРРАДІО”, засновником юридичної особи є Олексій Ковальов, частка його власності 100%. Сума статутного фонду вказана 4 363 511 грн. Бенефеціарними власниками каналу вказані Іван і Наталія Ковальови.

У коментарі PavlovskyNEWS Ковальов підтвердив придбання телеканалу, зазначивши, що тепер він є його одноосібним власником. Депутат розповів, що відповідна угода планувалася близько року. Спершу був монолог з власниками, які не поспішали з продажем, а далі вже почався діалог. Сума угоди не розголошується.

Слід зазначити, що незважаючи на підписання Угоди про невтручання в редакційну політику, народний обранець розповів, що “4 канал” буде інформаційно-розважальним і на ньому залишиться проукраїнська позиція і контент. Ковальов також хоче, щоб на каналі були представлені всі політичні сили.

Олексій Ковальов у декларації за 2020 рік вказав, що має право користування двома будинками своєї матері, а також орендує квартиру в Києві.

Деталі: Згідно з відкритою інформацією – у нардепа немає житла. Він задекларував два будинки матері на Херсонщині, її ж земельну ділянку, а також зазначив, що орендує квартиру майже на 70 квадратів у Києві.

Також Ковальова має автівку BMW X6 2020 року випуску, яка коштувала понад 2,7 млн грн.

У кінці 2020 року Ковальов задекларував 540 тисяч гривень на банківському рахунку, 4 мільйони гривень і $101,45 тисячі готівкою. Його єдиний постійний дохід – депутатська зарплата.

Вартість угоди з купівлі телеканалу наразі невідома. Однак лише сума статутного капіталу купленої фірми, 4,4 млн гривень, становить майже 60% грошових накопичень Ковальова на кінець 2020 року.


Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *