Шерембею та Шабуніну загрожує ув’язнення – депутат

Національна поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань справу про можливе розкрадання міжнародної технічної допомоги за участю Центру протидії корупції.

Ці дії були зроблені за заявою народного депутата Андрія Деркача. У розміщеній на Фейсбуці заяві він стверджує, що якщо справа буде доведена Нацполіцією до логічного завершення, Шерембею і Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.

«Зокрема, вони організували схему по розкраданню коштів міжнародної технічної допомоги через створену Шерембеєм БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (ВЖЛ). У 2015-2017 рр. через підконтрольні ВЖЛ структури пройшло 142,9 млн доларів США», – заявив Деркач.

Деркач зазначив, що також є інформація про те, що Шерембей і Шабунін лобіювали інтереси комерційних компаній при закупівлі медичного обладнання та ліків.

«Частина цих компаній – з ознаками фіктивності та з негативною діловою репутацією», – повідомив народний депутат.

На думку Деркача, США повинні допомогти в розслідуванні цієї справи.

«Оскільки використовувалися гроші уряду США, вважаю, що слідство має скористатися можливостями міжнародно-правової допомоги в рамках існуючих договорів», – резюмував депутат.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *