Саакашвілі зробили переливання крові. Лікар вважає: лікувати потрібно в цивільній лікарні

Експрезиденту Грузії Міхеілу Саакашвілі зробили переливання крові в тюрмі №12 грузинського міста Руставі, після цього його стан покращився.

Про це повідомляє Грузія online.

За словами особистого лікаря Саакашвілі Ніколоза Кипшидзе, один з параметрів в аналізі крові змінився, тому лікарі вирішили зробити йому переливання.

Зараз його стан нормальний, кризу подолано, “він в кращому стані, ніж був”, повідомив лікар.

Процедура проводилася в польових умовах із залученням тюремних лікарів і групи реанімобіля, каже Кипшидзе. Він вважає, що Саакашвілі потрібно лікувати в цивільній, а не в тюремній лікарні.

  • 28 червня 2018 року Саакашвілі заочно засудили до шести років в’язниці в Грузії: його визнали винним у побитті депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році. Судили Саакашвілі на тлі його закликів “розвалити” чинний на той час уряд Іванішвілі. У жовтні того ж року Саакашвілі звинуватили в підготовці замаху на бізнесмена в Грузії.
  • 1 жовтня 2021-го Саакашвілі заявив, що прилетів до Грузії через вибори, що проводяться у країні. Його затримали в Тбілісі, він оголосив голодування.
  • 4 жовтня в прес-службі МЗС України зазначили, що міністерство і посольство у Тбілісі продовжують надавати Саакашвілі консульську і правову допомогу як українському громадянину.
  • 19 жовтня на 20-й день голодування медичний консиліум рекомендував госпіталізувати Саакашвілі. Його госпіталізація може відбутися сьогодні, 23 жовтня.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *