Росія приречена на розпад після смерті Путіна, – історик із Санкт-Петербургу

Петербурзький вчений, кандидат історичних наук Даниїл Коцюбинський проаналізував кожен з варіантів розвитку подій у Росії після закінчення правління Володимира Путіна й назвав найбільш вірогідний з них

“Я думаю, що нинішній самодержець – останній з низки “великих стабільних правителів”, оскільки пролонгація путінської стабільності після Путіна буде неможливою”, – сказав Коцюбинський в інтерв’ю проєкту SeverRealii.

Вибудувану Володимиром Путіним систему політичних та суспільних відносин він вважає “одноразовою”.

Читайте також: Коли Путіна запитали про вбитих ним опонентів, він став висміювати американського журналіста

“Ця персоналістська система – одноразова, вона тримається на єдиному і незамінному “рішалі”, який, як і всі під Місяцем, не є вічним. Тієї моделі спадкоємності влади, що була за царів, коли син успадковує батькове, немає. Того, що було при комуністах, коли збиралося Політбюро й скликався пленум ЦК КПРС, теж немає. а вибори в ситуації, коли немає того, хто ними маніпулює, перетворюються у вільні, а вільні вибори в Росії – це завжди смута, завжди розпад країни. Думаю, що така політична смута буде і після Путіна”, – зазначив Даниїл Коцюбинський.

Нагадаємо, регулярні протестні мітинги у далекосхідному Хабаровську відбуваються під тамтешнім “сепаратистським” прапором.


Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *