Росія продовжить “допомагати російськомовному населенню Донбасу” – Пєсков

Росія продовжуватиме допомагати “російськомовному населенню Донбасу”, так як більше це робити нікому. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у понеділок, 15 лютого.

У Кремлі стверджують, що жителі Донбасу “позбавлені соціального забезпечення з боку своєї держави, України”.

«Перемир’я вже просто немає. Ми не можемо далі вдавати, що воно є» – Кравчук про Донбас

Так Пєсков пояснив слова президента Володимира Путіна, який заявив, що РФ не кине Донбас.

“Справа в тому, що там, ви знаєте, живе багато росіян, багато російськомовних”, – сказав Пєсков, додавши, що зараз це люди, які, “на жаль, позбавлені соціального забезпечення з боку своєї держави, України”, “яким відмовлено в будь-яких державних послугах”.

“Саме Росія організовує один за іншим конвої гуманітарної допомоги, саме Росія надає іншу допомогу цим людям. І Росія буде це продовжувати робити, тому що якщо не Росія, то більше нікому це буде робити”, – продовжив Пєсков.

Він також закликав звернути увагу на весь коментар Путіна з цього питання, у тому числі на слова про те, що будь-які кроки мають свої наслідки і потрібно вміти прогнозувати ці наслідки заздалегідь. Пєсков не уточнив, про які дії і наслідки може йти мова, помітивши, що “з контексту все гранично зрозуміло”.

Нагадаємо, що раніше в ТКГ спрогнозували нове загострення на Донбасі. Переговори щодо Донбасу зайшли в глухий кут і зрушити їх може тільки втручання США, вважає радник української делегації в ТКГ.

Також в МЗС України заявили, що Росія не може бути посередником на Донбасі. Кремль повинен припинити вводити в оману весь світ безпідставними заявами про те, що Росія нібито не є стороною конфлікту, зазначили в зовнішньополітичному відомстві.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *