РФ поставить у Білорусь сучасне озброєння. У разі військового конфлікту російські підрозділи і війська будуть перекинуті за добу, – Лукашенко

“Президент” Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, повідомив про майбутні постачання Мінську сучасного російського озброєння.

Росія поставить до Білорусі сучасне озброєння. Про це Лукашенко розповів сьогодні на нараді з питань білорусько-російського співробітництва, коментуючи підсумки переговорів у Сочі, інформує видання “СБ. Беларусь сегодня”.

За словами Лукашенка, одна з тем стосувалася кооперації у військово-промисловому комплексі, в тому числі поставок сучасного озброєння в Білорусь. На яких умовах це буде зроблено – ще належить визначитися, уточнив він.

При цьому Лукашенко звернув увагу, що “ніяких обговорень у плані перекидання збройних сил Росії на постійній основі, створення якихось баз – про це навіть не йшлося”.

Також читайте:  Беларусь в обмен на Протасевича. История одного «развода»

“І це нам не потрібно. Тому що за нашою концепцією військової безпеки Союзної держави в цьому поки немає ніякої необхідності. Буде якась настороженість, будемо ми бачити активізацію в НАТО, аж до військового конфлікту, протягом доби (бази у нас, аеродроми та інше визначені) російські підрозділи і війська будуть перекинуті в Білорусь”, – зазначив він.

Крім цього, дотримуючись лінії російської пропаганди, Лукашенко звинуватив Захід і НАТО в загостренні ситуації.

“Хоча на Заході ці мерзотники не мають права нам дорікати щодо баз Росії, Китаю або ще когось. Чого нам дорікати? Ви ж підтягуєте і створюєте бази в Польщі. У себе колоду в оці не бачать, а нас починають мочити в усіх напрямках: “Ах, Білорусь стає країною, куди іноземні війська підтягуються …” Ви на себе подивіться”, – обурився диктатор.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *