Помножить на нуль бойовий дух російського солдата: в Україні формують 25 бригад тероборони (відео)

Фото: АрміяInform | У кожному районі області буде свій батальйон тероборони

Командувач силами територіальної оборони Збройних сил України Юрій Галушкін розповів про перебіг формування сил ТРО в Україні.

Про це повідомляє АрміяInform.

За словами командувача теробороною Юрія Галушкіна, в обласних центрах буде від 4 до 10 батальйонів ТрО, розміщених у кожному районі області.

За словами бригадного генерала, формування сил територіальної оборони “йде повним ходом”. Найближчим часом завершать формування та комплектацію чотирьох регіональних управлінь і 25 бригад. Бригада ТрО буде в кожному обласному центрі та матиме від 4 до 10 батальйонів, розміщених у кожному районі області відповідно до нового адмінустрою України.

У мирний час бригади та батальйони налічуватимуть 10 тисяч військових.

Формування сил територіальної оборони ЗСУ

“Це організаційні ядра, які здатні розгорнути та забезпечити зброєю та МТО (матеріально-технічне забезпечення, — Фокус) підрозділи до штату військового часу”, — розповів Галушкін.

Головна мета ТРО – масова підготовка громадян, щоб була можливість відбити будь-який напад. На кістяк 10 тисяч військових нарощуватиметься основна маса територіальної оборони.

Він також додав, що озброєна, навчена та готова до протидії нація здатна відбити будь-яке бажання ворожого солдата захопити або утримувати територію, де йтиме активний опір. Так сили тероборони можуть “помножити на нуль бойовий дух російського солдата. А це дорогого коштує”.

Нагадаємо, у Києві проводиться перевірка бомбосховищ через стягування військ РФ до українських кордонів.

Раніше Верховний представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозеп Боррель відкинув вимоги РФ із безпеки в Європі: “зараз не часи Ялти”.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *