Померла відома чернігівська поетеса Ганна Арсенич-Баран. Про смерть поетеси з усіх депутатів чернігівщини згадав лише Поляков

Пізно ввечері 1 квітня на 51-му році життя померла голова обласної організації спілки письменників України Ганна Арсенич-Баран. Напередодні вона виписалася з лікарні, де лікувалася від COVID-19.

Відомо, що за день до смерті у Ганни Василівни вийшла чергова книжка.

Ганна Арсенич-Баран народилася 26 червня на Івано-Франківщині. З 1998 року проживала у Чернігові. Працювала завідувачкою кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат філологічних наук.

Є автором кількох поетичних збірок та книжок прози. Випустила понад півсотні посібників з української мови й літератури та кілька словників.

Чоловік — настоятель П’ятницької церкви отець Мирон, є син Іван.

З 450 депутатів Верховної Ради лише один Антон Поляков згадав про смерть відомої української та чернігівської письменниці Ганни Арсенич-Баран!

За день до смерті Ганна Арсенич-Баран повідомила про вихід своєї чергової книжки. “Хоч щось приємне за останні дні… Побачила світ моя книга поетичних тавтограм “Авжеж”, – написала поетеса.

Що відомо про Ганну Арсенич-Баран

  • Ганна Арсенич-Баран народилася 26 червня 1970 року в Косівському районі на Івано-Франківщині. Але з 1998 року проживала у Чернігові. Очолювала кафедру філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського ОІППО ім. К. Д. Ушинського.
  • Вона є авторкою 14 книжок прози й поезії, антології української християнської віршованої молитви, кількох словників та понад 100 посібників з української мови й літератури.
  • Зокрема, Ганна Арсенич-Баран написала поетичні збірки “Рушник на калині”, “Музика черемхи”, “Тремтять гіацинти”, “Обнадію весною” та прозу “Під райськими яблучками”, “У понеділок все буде по-іншому”, “Солодкі слова”, “Тиха вулиця вечірнього міста” та інші.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *