Поляков розкритикував політику влади по «Укрзалізниці»

Поляков: зарплати керівництва і членів Наглядової ради «Укрзалізниці» повинні бути прив’язані до позитивних результатів їх роботи

Нардеп Антон Поляков категорично не згоден з політикою Президента Володимира Зеленського щодо Укрзалізниці. Він серйозно стурбований ситуацією навколо ДП «Укрзалізниця» і пропонує ефективні кроки для поліпшення роботи підприємства.

Про це народний депутат написав у себе в телеграм-каналі.

Як пише нардеп Поляков: «У інформаційному просторі активно розганяється тема зміни керівництва і наглядової ради Укрзалізниці. Нібито Президент незадоволений збитками і скандалами навколо залізниці. І, мовляв, Зеленського не влаштовує робота керівництва УЗ, до якого у нього раптово накопичилося багато питань».

При цьому, народний депутат підкреслює, що до влади залишається багато питань на які не має відповіді:

  • Два роки Володимира Зеленського все влаштовувало?
  • Коли звільнена Клітіна розповідала про корупцію в УЗ, під дахом свого шефа Криклія, все Президента влаштовувало?
  • Коли потяги сходили з рейок, все було добре?
  • Коли закупівлі в УЗ регулярно йдуть в рази дорожче ринкових цін, Банкова не хвилюється?
  • Коли зайвий Сергій Лещенко отримує в Наглядовій раді УЗ щомісячну допомогу 330 тисяч гривень просто так, Зеленський задоволений?

Читайте також: Поляков: «Слугам народу» потрібно зізнатися, що вони зрадили своїх виборців »

Поляков небезпідставно вважає, що зміна прізвищ в керівництві компанії не дасть абсолютно нічого, крім перенаправлення грошових потоків. І звинувачує владу в тому, що вона замість боротьби з корупцією очолює корупційні грошові потоки з даного підприємства і не тільки. Тому влада повинна почати наводити порядок сама з себе.

На думку депутата, для початку влада повинна поставити чіткі завдання керівництву УЗ, які необхідно вирішити за певний проміжок часу.

«І обов’язково прив’язати зарплати всіх цих чиновників і членів Наглядової ради УЗ до позитивних результатів їх роботи. Передбачити відповідальність за негативні наслідки їх «роботи» »– підкреслив нардеп.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *