Пологи, біопсія та лікування інсульту: українцям пообіцяли півсотні безкоштовних медпроцедур у 2020 році

Півсотні медичних і діагностичних процедур у 2020 році будуть для українців безкоштовними. Про це заявив нардеп від Слуги народу і глава комітету Ради з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK у вівторок, 14 січня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, МОЗ, реформи, медичних

“На цей рік закладено в бюджеті 72 мільярди на виконання програми медичних гарантій. Цю програму уряд затвердив ще в листопаді. Медгарант – перед нами це називали “гроші йдуть за пацієнтом”, – розповів Радуцький.

Також нардеп заявив, що з 2 квітня 50 медичних і діагностичних процедур (зокрема, ультразвукове дослідження, рентген-дослідження, біопсія, оперативне лікування інсульту, пологи тощо) будуть для українців безкоштовними. З повним переліком безкоштовних послуг можна ознайомитися на сайті Національної служби здоров’я України. Йдеться про заклади, які підписали угоду з НСЗУ.

Радуцький додав, що фінансування програми Доступні ліки в цьому році в Україні збільшили на 3,2 млрд грн.

“Ці ліки… держава оплачує їхню вартість, і людина за електронним рецептом безоплатно їх отримує”, – сказав Радуцький і додав, що програму і перелік ліків можна подивитися на сайті МОЗ.

Нардеп резюмував, що детальніше із програмою та переліком ліків можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, що раніше МОЗ заборонило популярні засоби для наркозу. Держлікслужба заборонила низку препаратів для анестезії, які могли призвести до трагедії в лікарні Кам’янського.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *