“Підлітний час ракети до Москви зменшиться до 7-10 хвилин”: Путін назвав вступ України до НАТО “червоною лінією” для РФ

За словами очільника Кремля Володимира Путіна, коли Україна вступить в НАТО, ракети з Харкова чи Дніпра долітатимуть до Москви та Залісся за 7-10 хв

Про це президент Росії Володимир Путін заявив в програмі “Москва.Кремль.Путін”, передає “РБК-Україна“.

Як пояснив очільник Кремля, якщо Україна вступить до НАТО, то час підльоту ракет до Москви зменшиться до 7 хвилин.

Читайте також: Ніхто не хоче дратувати Росію: Стефанішина прокоментувала зволікання з ПДЧ в НАТО

“Уявіть собі, що Україна стане членом НАТО. Підлітний час ракети від Харкова чи Дніпра до Москви зменшиться до 7-10 хвилин. Це для нас червона лінія чи ні?”, – заявив президент РФ.

Нагадаємо, 8 червня стало відомо, що за результатом розмови українського та американського глав держав Офіс президента виправив прес-реліз щодо цієї події: прибрали фразу про підтримку Джо Байденом надання Україні ПДЧ в НАТО

Читайте також: Віталій Портников: Українці під владою брехунів

Після видалення Офісом президента з прес-релізу за результатом розмови американського та українського президентів тези про підтримку Джо Байденом надання ПДЧ для нашої держави Володимир Зеленський заявив, що важливі не слова, а дії в цьому напрямку

Що відомо

  • 4 червня Рада національної безпеки і оборони провела засідання, серед питань якого були невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до НАТО.
  • Міжнародна дорадча група за участі представників ЄС, НАТО та США підтримала зміни до оновленого проєкту закону Службу безпеки України.
  • Північноатлантичний альянс сприятиме зміцненню обороноздатності України та продовжуватиме надавати підтримку у протистоянні російській агресії.
  • Сенатори США Роб Портман та Кріс Мерфі під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським обговорили план дій України для вступу в НАТО.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *