“Партії більше не існує”: Частина нардепів “Голосу” залишають політсилу

Народний депутат від Партії “Голос” Олександра Устінова та інші четверо народних обранців заявили про свій намір покинути політсилу.

Про це вона написала в Facebook.

За її словами, керівник партії Кіра Рудик і політична рада “Голосу” створили умови, за яких 75% партійців і місцевих депутатів не будуть представлені на з’їзді. Устінова зазначила, що більшість народних обранців від “Голосу” не братимуть участь у з’їзді партії і залишають політсилу.

“Враховуючи повне ігнорування позиції більшості членів партії і організацій, що представляють їх з боку керівництва, ми бойкотуємо даний захід і виходимо з партії. “Голосу” більше не існує як партії, за якою стояли потужні команди і осередки. Тепер це партія імені однієї людини-Кіри Рудик, яка (партія) існує виключно на папері”, – написала Устінова.

Разом з Устіновою партію залишають Ярослав Юрчишин, Соломія Бобровська, Ольга Стефанішина та Юлія Клименко. Так, Юрчишин подякував колегам, які висували його на посаду голови партії.

” У “Голосі” керівництво партії відійшло від цих принципів майже рік тому і відтоді ситуація тільки ускладнюється. Тому я виходжу з партії і не буду легітимізувати своєю участю профанацію, в яку перетворилася партія”, – написав депутат.

  • Голова партії “Голос” Кіра Рудик в ефірі українського телеканалу тричі ухилилася від питання про наявність у неї громадянства США.
  • Пізніше вона заявила, що правильної відповіді на це питання немає.
  • 29 березня 2021-го 10 нардепів з Голосу зажадали провести з’їзд партії і переобрати керівництво.
  • 7 червня телеведучий Сергій Притула заявив, що покидає Голос. На його думку, Голос “не в останню чергу завдяки діям нового керівництва” партії, “віддалився до точки неповернення” від початкових основ.
  • 9 червня Ярослав Юрчишин повідомив, що керівництво партії зробило попередження про можливе виключення з політсили йому особисто, а також депутатам Соломії Бобровській, Роману Лозинському, Галині Васильченко, Наталі Пипі, Олександрі Устиновій.
  • 10 червня з партії Голос вийшли 15 членів Вінницького відділення.
  • 16 червня повідомлялося, що половина фракції Голос заявили про створення окремої депутатської групи Справедливість. Пресслужба Голосу заявила, що створення депутатських груп в рамках фракції суперечить регламенту Ради.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *