Пам’ятник маршалу Жукову стоятиме у місті, – в.о.мера Терехов

В.о. міського голови Харкова Ігор Терехов заявив, що пам’ятник маршалу Жукову залишиться у місті і його не буде знесено.

Про це повідомляє ТСН.

В.о. міського голови Харкова Ігор Терехов заявив, що пам’ятник маршалу Жукову залишиться у місті і його не буде знесено.

“У Харкові стоїть пам’ятник маршалу Жукову. Харків’яни розуміють, що це людина, завдяки якій була здобута перемога. Сьогодні є різні спроби говорити, що він причетний до певних речей, спроби приписати, що його потрібно теж декомунізувати, знести пам’ятник, перейменувати проспект, який у нас є. Але історія дасть свою оцінку. Я вважаю сьогодні передчасним про це говорити. І сьогодні стояв, стоїть і буде стояти пам’ятник маршалу Жукову. І проспект маршала Жукова теж є і буде”, – заявив він. 

  • Нагадаємо, в листопаді 2019 року Харківський апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу мерії Харкова на ухвалу суду першої інстанції про незаконність перейменування проспекту ім. Петра Григоренка на проспект ім. радянського маршала Георгія Жукова
  • 22 січня 2020 року мер Харкова Кернес розпорядився остаточно повернути ім’я радянського маршала Георгія Жукова проспекту, перейменованому на честь генерала Петра Григоренка.
  • 18 червня 2020 року Харківський окружний адміністративний суд визнав протиправним рішення міської ради про перейменування проспекту Петра Григоренка на проспект імені Жукова
  • 15 лютого 2021 року Другий апеляційний адміністративний суд відмовив Харківській міськраді у задоволенні апеляції у справі про перейменування проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова
  • 24 лютого Харківська міськрада знову перейменувала проспект Петра Григоренка на честь радянського маршала Георгія Жукова.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *