Оце так манія величі: Путін вважає Росію відповідальною за процвітання сусідів

Глава Кремля продовжує “видавати” скандальні заяви. Тепер Путін наголосив, що саме Росія відповідальна за процвітання країн-сусідок. Начебто з ними у росіян “нерозривні культурні та історичні зв’язки”.

Росія ніколи не забуває про відповідальність, яку вона несе за безпеку і процвітання сусідніх країн, з якими нас зближують нерозривні історичні, культурні, людські зв’язки,
–  заявив Путін.

Президент Росії цинічно зауважив, що Росія, мовляв, ніколи не нав’язує свою волю іншим країнам. Ба більше, готова брати участь у вирішенні регіональних конфліктів на рівних.

Мовляв, переконує Путін, все зав’язалось ще у 1999 році – з часу розширення НАТО. Начебто така “агресивна політика” й спричинила Майдан. Щодо підтримки української Революції європейськими країнами, то її глава Кремля назвав “безвольною”.

Він запевнив, що Москва нібито прагне до зниження ризиків, забезпечення передбачуваності та вирішення розбіжностей через діалог і конкретні домовленості, в тому числі в галузі контролю над озброєннями.

Раніше заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков пояснив, в чому полягає вироблення нового “рівняння безпеки” Росії і США. Воно враховує: ситуацію в космосі, проблематику кібербезпеки, стратегічні оборонні та стратегічні наступальні озброєння, стратегічні наступальні озброєння в неядерному оснащенні.

Нагадаємо, Путін назвав загрози світовій безпеці. За його словами, в РФ сподіваються, що серед керівництва країн НАТО візьмуть гору здоровий глузд і бажання розвивати конструктивні відносини.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *