Окупанти в ОРДЛО заблокували роботу п’яти пропускних пунктів

Окупаційна влада в ОРДЛО заблокувала рух в п’яти з семи пропускних пунктів. 

За повідомленням Міністерства внутрішніх справ командування ООС натомість ухвалило рішення відкрити усі КПВВ.

З українського боку контрольні пункти працюють щодня з 8:00 до 16:00. Водночас окупанти перешкоджають руху в обидві сторони.

За даними МВС, щоденно пропуск здійснюється лише через КПВВ в “Станиці Луганській”. За тиждень через нього пройшло 6 553 особи в ОРДЛО та 5 512 осіб на контрольовану Україною територію.

Через КПВВ “Троїцьке” окупанти дозволяють рух лише двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. Цього разу там лінію розмежування перетнули 424 особи та 84 транспортні засоби в бік ОРДЛО та 292 особи та 72 транспортних засоби проїхали на підконтрольну територію.

“Через КПВВ “Щастя” проїхали 3 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для населення тимчасово окупованої території України доправлено будівельні матеріали, товари медичного призначення та комп’ютерну техніку загальною вагою понад 28 тонн”, – повідомили в МВС.

Раніше Росія у ТКГ назвала умову відкриття усіх КПВВ на Донбасі. Для цього Україна має визнати російську вакцину проти коронавірусу.

Окрім цього, українська делегація у Тристоронній контактній групі заявляє, що МЗС РФ офіційно визнало участь російських громадян в збройному конфлікті на сході України.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *