Оксана Марченко назвала війну на сході України “братовбивчою”, а Святогірську лавру, де розміщувалися російські бойовики й спецназівці, вважає “прихистком”

Кума Путіна й дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко випустила нову серію авторського проєкту “Паломниця”.

Ця частина присвячена Святогірській лаврі на півночі Донецької області.

У цьому фільмі війну на сході Украіни називають “братовбивчою”. Саму ж Святогірську лавру називають “прихистком” для біженців та не згадують, що там на початку війни переховувався російський загін спецназу та кадирівці.

“Як відомо, найтяжчий гріх – це вбивство. Особливо коли брат позбавляє життя, дарованого Богом, свого брата. Не розуміючи, що він залишає сиротою всю сім’ю: забираючи сина у матері, чоловіка – у дружини, батька – у дітей. Але й себе позбавляє братерської любові, підтримки, уваги, які підживлювали енергією його душу. А зараз він бере на себе гріх, прощення і пояснення якому дуже важко знайти…” , – цитує Марченко Релігійно-інформаційна служба.

“Від початку війни на Донбасі Святогірська Лавра надала прихисток для тисяч біженців. Люди були впевнені, що перечекають якийсь час і повернуться додому. Але деякі сім’ї живуть у стінах монастиря вже сьомий рік. А є й ті, хто вже нічого не чекають. Вони втратили найголовніше в житті – близьких, які загинули на війні. І зараз просто намагаються жити, знайшовши розраду в молитві до Бога”, – йдеться у фільмі.

Довідка

У Святогірській лаврі на Донбасі, від самого початку конфлікту України з Росією розташовувалися терористи і боєприпаси. Про це в інтерв’ю телеканалу ATR розповів Герой України, генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук.

“У перші дні війни я попросив дозволу взяти групи радіоперехоплення. Ми зробили кілька радіоперехоплень у Краматорську, Слов’янську, де в одній із наших найцінніших святинь – Святогірській лаврі – був чеченський загін спецназу, кадирівці”, – заявив Гордійчук.

Генерал-майор ЗСУ зазначив, що підтвердження були знайдені з різних ракурсів.

За словами Гордійчука, він приніс докази начальству, заявивши, що в печерах перебувають більше сотні терористів, зброя та боєприпаси.

Міністерка в справах ветеранів, генерал-майорка СБУ Юлія Лапутіна теж стверджує, що на власні очі бачила у Святогірській лаврі озброєних росіян.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *