Новий план Путіна – змусити Україну легітимізувати російських бойовиків на Донбасі

У Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи за участю голови Офісу президента Андрія Єрмака і заступника голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака було ухвалено рішення про створення консультативної ради з політичних питань.

Про це інформує прес-служба ОПУ.

Андрій Ермак

Рішення про створення ради у складі ТКГ ухвалили після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини щодо виконання домовленостей, досягнутих на саміті «нормандської четвірки».

За підсумками зустрічей в Мінську Дмітрій Козак, емісар президента Путіна для переговорів з Україною, анонсує появу нового переговорного механізму. Такий новий “діалоговий майданчик”, каже він, включатиме представників Нормандського формату і “сторони конфлікту.

Нормандський формат уже включає реальні сторони конфлікту: Україну як державу, що зазнала агресії, Німеччину і Францію як посередників урегулювання і Росію як агресора проти України і порушника цивілізованого міжнародного устрою.

Діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками: “Інакше цей процес не матиме кінця”.

Судячи зі слів Дмітрія Козака, новий план Путіна полягає в тому, щоб змусити Україну остаточно легітимізувати російських бойовиків на Донбасі і перетворити мирне врегулювання на безкінечний процес шантажу і тиску з боку самих росіян і їхніх ставлеників.

Згода офіційного Києва на таку пропозицію означатиме провал мирних намірів Президента Володимира Зеленського.

Унаслідок такої згоди миру не буде. Буде черговий і ще більш виснажливий процес встановлення контролю над Україною та главою держави.

Україна хоче справжнього миру і вимагає від Росії виконання всіх її зобов’язань. Водночас бойовики розцінили створення консультативної ради як згоду Києва почати прямий діалог з ОРДЛО. Так звана голова “МЗС ДНР” Наталія Ніконорова заявила, що це буде майданчик для «прямого діалогу Донбасу і України».

Раніше повідомлялося, що в Мінську Єрмак і Козак досягли домовленостей по низці питань.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *