Нас 65 млн: Зеленський анонсував введення множинного громадянства

Президент Володимир Зеленський заявив, що внесе до Верховної Ради законопроєкт про множинне громадянство, щоб українська діаспора могла отримати паспорти України.

Про це глава держави повідомив під час щорічного звернення до парламенту.

Електронне голосування на виборах в Україні є єдиною надією для Володимира Зеленського переобратися на другий термін.

“Важлива складова нашої міжнародної політики – підтримка світового українства. Я знаю, як важливо для українців, які проживають в США, Канаді та ЄС, питання множинного громадянства. Сьогодні я вношу відповідний законопроєкт на розгляд парламенту», – оголосив Зеленський.

За його словами, українців по всьому світу налічується близько 65 млн. Якщо надати їм громадянство України, то вони будуть почуватися не просто діаспорою або людьми «українського походження», а «людьми українського громадянства».

“Рівними українцями. І це теж частина незалежності, коли люди з рівними правами їздять по рівних дорогах», – додав президент.


І тепер, коли вщухли оплески “слуг”, у яких купався “найбільший вождь” президент Зеленський протягом усього виступу в Раді, давайте проаналізуємо, які важливі послання, окрім голого популізму та погрози Ахметову, ми чули від нього сьогодні.

Раніше в уряді були шулери, а тепер там інтернет-шахраї, за якими треба стежити не вручну, а моніторами.

Насправді лише два з них справді вплинуть на майбутнє нашої України.

1. Зеленський ініціює запровадження подвійного громадянства для всіх українців, крім тих, хто має громадянство Російської Федерації;

2. Наступне голосування відбудеться онлайн у ДОДАТКУ “ДІЯ”.

Ці два повідомлення чітко окреслюють плани Зе та його “слуг” на наступні вибори!

Ми маємо 8-10 мільйонів додаткових голосів української діаспори + масове онлайн-голосування заробітчан і це ще +/- 5 мільйонів голосів. І звичайна загроза масових фальсифікацій при інтернет-голосуванні.

Раніше в уряді були шулери, а тепер там інтернет-шахраї, за якими треба стежити не вручну, а за допомогою моніторів.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *