Нардепи від “Слуги народу” прийшли до Ради із футболками на підтримку Зеленського

Депутати Верховної ради від фракції партії “Слуга народу” 1 грудня прийшли на засідання парламенту в однакових футболках із гаслами на підтримку президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Роксолана Бичай.

За словами кореспондентки, на футболках містяться написи “підтримую президента” та “проти олігархів”.

Нардепи від “Слуги народу” прийшли до Ради із футболками на підтримку Зеленського

Як зазначив під час спілкування із журналістами депутат від СН Данило Гетьманцев, написи на футболках відображають зміст чинної президентської та парламентської кампанії.

“Я переконаний в тому, що наші гасла, наші плакати – це те, що ми робимо. Ті дієві кроки, які вчиняє команда президента на шляху до протидії олігархату, є безпрецедентними, викликають спротив з боку цього самого олігархату”, – розповів він.

Нардепи від “Слуги народу” прийшли до Ради із футболками на підтримку Зеленського

За словами нардепа, інші політичні сили не поспішали чинити спротив олігархам.

“Те що ми робимо, ми робимо не на словах”, – додав він.

Водночас Гетьманцев визнав, що не всі депутати фракції погодились одягнути футболки на підтримку президента.

“Жахливі будуть наслідки. Я навіть не знаю, що з такими депутатами робити. Напевне, вони залишаться в сорочках”, – пожартував нардеп.

Народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” під час виступу у Верховній Раді Володимира Зеленського підняли плакати із запитаннями до президента.

“Чому преЗЕдент здійснює репресії проти журналістів і політиків?”, “Чому преЗЕдент постійно бреше українському народові?”, “Чому Україна б’є рекорди зі смертності від COVID-19?”, “Чому на складах рекордно мало вугілля?”, “Чому преЗЕдент зрадив українських розвідників?”, “Чому Україна повернулась в енергозалежність від Путіна?”.

Також народні депутати тримають фото загиблого морпіха Ярослава Журавля, який загинув під селищем Зайцеве на Донеччині у липні 2020 року.

Також нардепи з опозиції одягли футболки з фотографіями Зеленського і Єрмака і запитанням “Хто з них кріт?”.

Народний депутат України з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко запустив флешмоб 1 грудня з нагоди виступу президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді та анонсу “державного перевороту” напередодні. Він також присвятив цю акцію челенджу, який Володимир Зеленський проводивдва роки тому, коли балотувався у президенти.


Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *