“Нам не цікаво, що ви думаєте!”: у Харкові виник скандал через кондитерську з тортами до дня захисника Росії. ВІДЕО

У харківському закладі громадського харчування Fit kitchen провели рекламну кампанію до 23 лютого – так званого свята всіх “чоловіків” в Росії або дня захисника вітчизни. Зокрема, вони запропонували придбати торти з цифрою “23”. У зв’язку з цим в мережі розгорівся скандал.

Як пише УНІАН, повідомлення з хештегом #мужскойторт заклад опублікував на своїй сторінці в Instagram

“І не важливо, до чого і чому присвячена ця дата. Для дуже багатьох – це важливий день, день народження. І ми – готові зробити смачні торти на будь-який смак”, – зазначили представники кафе.

Після цього, їм з претензією написав один з підписників. Однак йому відповіли, що багато дівчат в Україні відзначають 23 лютого.

“Знаю! Але це їм честі не додає”, – зазначив користувач.

У закладі ж пояснили, що їхнє завдання – догодити клієнтам. І це вже нібито особиста справа кожного, що і коли святкувати.

“І законам України не завадило б слідувати. Що святкувати, а що ні», – у відповідь констатував чоловік.

Після шквалу критики адміністратор закладу випустила звернення, в якому заявила, що не збирається вибачатися або щось міняти. Адже кожен має право святкувати в той день, коли йому заманеться.

“Якщо когось зачіпає ситуація, що 23 лютого дівчата вітають своїх чоловіків, попрошу їх тримати свою думку при собі. І тим більше не ображати людей – говорити, що честі це їм не додає тощо. Ви просто не маєте права так висловлюватися”, – підкреслила вона.

Власниця кондитерської додала, що вони – не політичний блок, не роблять якусь агітацію і не є спільнотою, яка когось на щось налаштовує.

“Якщо людина подзвонила і попросила торт на 23 лютого, нам – неважливо. Так само, як і у випадках з 24, 25, 26 лютого. У кожної людини є своя думка і своє життя. Тому кожен сам вирішує, як і коли йому вітати. Ніхто не має права лізти в особистий простір людини, і йому говорити, що слід робити, а що – не варто”, – заявила жінка.

“Нам абсолютно не цікаво, що ви думаєте”, – на завершення сказала власниця Fit kitchen.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *