Мустафа Найєм йде з Укроборонпрому: його посаду скоротили

Заступник генерального директора з управління активами Мустафа Найєм залишає Укроборонпром. Його посаду у державному концерні скоротили.

Джерело: УкроборонпромНайєм у Facebook

Мустафа Найєм йде з Укроборонпрому: його посаду скоротили

Найєм зазначив, що його співпраця з компанією завершується, однак це рішення стало для нього несподіваним.

Після чергової реорганізація мою посаду скоротили. Без пояснень,
– зазначив він.

Екснардеп додав, що прийшов у концерн вибудовувати нову функцію – адвокації та взаємодії з органами державної влади. Потім очолив управління активами й корпоративними правами, де почав підготовку підприємств, зокрема і проблемних, до корпоратизації.

Найєм перелічив, що вдалося досягти його команді: початок реформування концерну, передачу Фонду держмайна 17 підприємств, які втратили значення для оборонної сфери, інвентаризацію всіх об’єктів права інтелектуальної власності тощо. 

Найєм також зазначив, що предметом його особистої гордості стала перша в історії Концерну інвентаризація всіх об’єктів права інтелектуальної власності.

Він також додав, що йде з посади без “каменя за пазухою” і надалі вболіватиме за реформу концерну.

В Укроборонпромі пояснили рішення про звільнення Найєма оптимізацією організаційної структури концерну. Загалом штат компанії хочуть скоротити на 10%.

Що відомо про перебування Найєма на посаді концерні

  • Мустафу Найєма призначили на посаду заступника гендиректора державного концерну “Укроборонпром” у листопаді 2019 року.
  • Він відповідав за напрямок зв’язків з органами державної влади та з профільними недержавними організаціями та міжнародними партнерами концерну.
  • А восени 2020 року Найєм очолив напрямок роботи з активами підприємств та моніторингу державного оборонного замовлення підприємств-учасників концерну.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *