Можливе вторгнення РФ: Корнієнко заявив, що у разі прямої агресії Росії Рада збереться за кілька годин

Віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що у разі вторгнення Росії парламент готовий зібратися за кілька годин, щоб запровадити воєнний чи надзвичайний стан.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Радіо Свобода“.

Перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко 

“У Верховної ради може бути тільки один план, якщо є завдання ввести воєнний або надзвичайний стан: провести відповідні голосування з боку Верховної ради. Вона повинна протягом декількох годин зібратися”, – сказав він.

Він додав, що коли депутати працюватимуть на округах, то буде визначено низку заходів, щоб вони змогли проголосувати та ухвалити відповідне рішення.

Як відомо, співробітники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.

Крім того, що після більше як двох тижнів заперечень керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирил Буданов заявив, що Російська Федерація готується до нападу на Україну наприкінці січня-початку лютого 2022 року та вже зосередила поблизу українського кордону понад 92 000 військових.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що Росія ніби-то не виношує жодних агресивних планів щодо України.

Раніше в Офісі президента заявили, що Росія постійно тримає потужне наступальне угруповання навколо України.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *