Монтян гуляла по окупованому Донецьку з портретом діда Зеленського (відео)

Портрет Семена Зеленського вона несла, щоб “хоча б він прогулявся по “Безсмертному полку”, поки його онук влаштовує шабаш СС “Галичина”.

Фото: Скриншот | Адвокат Тетяна Монтян

Адвокат Тетяна Монтян у неділю, 9 травня, взяла участь в “ході “Безсмертний полк”, який проходив в окупованому Донецьку. Відповідне відео сама вона опублікувала у себе в Twitter.

На кадрах видно, що жінка несе портрет. Коли автор відео запитав Монтян, хто на ньому зображений, та відповіла, що це дідусь Володимира Зеленського.

“[Портерт] Зеленського (Семена) — дідуся президента України. Нехай хоч дідусь прогуляється в “Безсмертного полку”, поки його онук влаштовує шабаш СС” Галичина “посеред Києва”, — заявила адвокат.

Саме відео жінка підписала так: “Тримаю обіцянку. Пройшла на 9 Травня в Донецьку з портретом дідуся Зельца. Вальдемар, ти хоч згадуєш свого орденоносного предка, або зовсім вже оскотінілся?”.

Слід зазначити, що Семен Зеленський, який воював у Другій світовій війні на боці Червоної армії, був нагороджений двома орденами “червоної зірки”.

Нагадаємо, марш на честь дивізії СС “Галичина” відбувся в середу, 28 квітня. В кінці свого ходу його учасники повісили на Майдані в центрі Києва банер на честь бійців дивізії.

Раніше президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України у зв’язку з відзначенням Дня перемоги над нацизмом.

Також Зеленський заявляв, що День пам’яті і примирення заснований 8 травня не для того, щоб замінити 9 травня. На його думку, цей день необхідний для того, щоб не забувати історію і розуміти її повніше.

Крім цього, згідно з дослідженням, 48% українців вважають, що Друга світова почалася через змову Гітлера і Сталіна. При цьому близько чверті опитаних не мають думки щодо підписання пакту Молотова-Ріббентропа.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *