Мінсоцполітики: Зволікати із запровадженням пенсійних накопичень не можна

Мінсоцполітики надало профільному комітету Ради пропозиції до законпроєктів про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення та про внесення відповідних змін до Податкового кодексу.

У міністерстві також заявили, що зволікати із запровадженням пенсійних накопичень не можна.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Пропозиції реалізують стратегію, спільно погоджену прем’єр-міністром, іністром соціальної політики та профільним Комітетом Верховної Ради, та спрямовані на підвищення захисту пенсійних накопичень людей і зниженню навантаження на бізнес під час запровадження другого рівня пенсійної системи України”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пропозиції Мінсоцполітики, зокрема, забезпечать:

  • Зниження ризиків корупції та зловживань за рахунок єдиних підходів до суб’єктів, що надаватимуть послуги в системі накопичувального пенсійного забезпечення, без створення “особливих умов” для окремих структур, навіть якщо їх засновником є держава.
  • Посилення відповідальності засновників недержавних пенсійних фондів, що надаватимуть послуги в системі загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення, та пов’язаних з цими фондами осіб.
  • Єдині підходи до пенсійних виплат у системі накопичувального пенсійного забезпечення, зрозумілість виплат для учасників системи.
  • Можливість не збільшувати податкове навантаження на фонд оплати праці для роботодавців та працівників при запровадженні системи.

“Реалізація таких змін забезпечить функціональну спроможність системи, її відповідність ринковим реаліям, зменшення корупційних ризиків, посилення захисту людини та її пенсійних накопичень”, – додали у міністерстві.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *