Меркель відповіла російським селянам, які просили асфальтовану дорогу

Жителі російського села Верхній Карбуш Омської області просили канцлерку Німеччини Анґелу Меркель допомогти з ремонтом центральної дороги. Політикиня відреагувала.

Про це повідомило видання “Сибирь. Реалии“.

Представниця Меркель Надін Вахтер надіслала селянам відповідь. Вона подякувала за звернення і зазначила, що канцлерка не може відповісти особисто через велику кількість подібних звернень.

“Я розумію, що ви не задоволені станом головної вулиці рідного села. Однак втручання в діяльність місцевих органів влади інших країн не є завданням канцлера ФРН. Прошу вас поставитися з розумінням до того, що канцлерка не може на ваше прохання вжити рішучих дій у цій ситуації. Нам шкода, що нічим не можемо допомогти”, — пояснила вона.

Також жителям села порадили звернутися до московського офісу “Міжнародного союзу німецької культури”. Можливо, там їм допоможуть.

Жителі села були задоволені відповіддю. Вони чекали на відповідь у стилі російських чиновників, а отримали аргументований лист. До того ж коли місцеві чиновники дізналися про звернення до Меркель, одразу ж пообіцяли 2022 року збудувати в селі дорогу.

Жителі села Верхній Карбуш Омської області Сибірського федерального округу Росії записали звернення до німецької канцлерки Анґели Меркель. Селяни стверджують, що багато років зверталися з цим проханням до російської влади різних рівнів, проте їх не почули. Депутатка сільради Ірина Дроздова заявила, що їхнє село збудоване наприкінці XIX століття російськими німцями.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *