Меркель у промові про напад Німеччини на СРСР нагадала про агресію Росії проти України

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у своїй промові з приводу річниці нападу Німеччини на Радянський Союз 1941 році згадала анексію Криму Росією.

Про це повідомляє німецьке видання DW.

Анґела Меркель (архівне фото)

Меркель зазначила, що для Німеччини і для всього Європейського Союзу в цілому подібна політика Росії є неприйнятною. Водночас Меркель вважає, що з росіянами слід вести діалог.

Канцлер Німеччини підкреслила, що неприйнятним є анексія Росією українського Криму і масштабна підтримка нею сепаратистів у війні на Донбасі. Офіційний Берлін розцінює це як порушення міжнародного права.

При цьому Меркель заявила, що Німеччина визнала свою відповідальність за нацистські злочини і сучасні німці вважають це своїм соромом. Вона зазначила, що в Другу світову війну загинули мільйони людей.

Також канцлер сказала, що зараз в Росії і Білорусі обмежують активність громадянського суспільства. Зокрема, мирні протестувальники і опозиціонери в цих країнах опиняються в тюремному ув’язненні.

  • Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що в Криму хотіли води і тепер “Бог дав півострову стільки води”, що там не знають, що з нею робити.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *