Мені 42, я хочу бути в історії, – Зеленський розповів, чим йому подобається посада президента

Володимиру Зеленському подобається посада президента відповідальністю та можливістю допомогти поліпшити життя людей. Загалом політик хотів би увійти в історію.

Зеленський в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” розповів, що президентство дає можливості щодня щось робити, щоб не просто так проживати день.

Мені це подобається. Влада – це можливість. У мене є можливість допомогти. У мене немає можливості заробити гроші, але мені це не потрібно. Мені 42, я хочу бути в історії, – сказав Зеленський.

Політик наголосив, що його найняв на роботу український народ, тому Зеленський перед ним повинен буде звітувати “за свою роботу як найнятий менеджер”.

Про що ще говорив Зеленський в інтерв’ю:

  • Володимир Зеленський визнав, що у президентській команді справді є конфлікти, які перешкоджають роботі. Це означає, що деяких людей “втратять”.
  • Зеленський вважає, що президентська партія “Слуга народу” повинна пройти очищення. Президент пояснює, що відчуває провину через деяких нардепів.
  • Політик вірить у те, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат у сусідній Польщі.
  • Президент назвав головним завданням його команди у найближчі роки – закінчення війни на Донбасі.
  • За словами політика, до вересня 2020 року ставки за іпотечними кредитами в Україні мають скоротитися до 10% річних.
  • Володимир Зеленський схвалює той факт, що справа про вбивство журналіста Павла Шеремета зрушила з мертвої точки, але нагадав про відповідальність правоохоронців.
  • Політик наголосив, що Україна повинна відмовитися від ямкового ремонту доріг.
Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *