Медведчук поїхав до окупованого Криму, – ЗМІ

Народний депутат від партії Опозиційна платформа — За життя і кум президента РФ Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко перетнули адмінкордон з тимчасово окупованим Кримом.

Подружжя перетнуло КПВВ Каланчак, куди Медведчук з дружиною прибули о 14:30 в неділю, 2 серпня.

“О 14.34 дані громадяни були оформлені встановленим порядком на виїзд на транспортному засобі Мерседес Віто. О 14.36 виїхали з КПВВ”, – йдеться в повідомленні.

За даними джерела, Віктора Медведчука і дружину супроводжували ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі – громадяни України.

Згідно з декларацією, дружина Медведчука Оксана Марченко володіє земельною ділянкою під Ялтою площею понад 5 тис. квадратних метрів, будинком і господарськими спорудами.

У попередні роки в ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїзу. Вона стала відомою після того, як сім років тому там зустрічали з шампанським Володимира Путіна. Видання Дзеркало тижня писало, що ця резиденція виникла на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.

У генплані, затвердженому вже російською владою Ялти, цей будинок позначений як Палац Медведчука, пишуть Крим.Реалії.

В ефірі російського телеканалу ТВ Центр у 2018 році Медведчук сказав: «Крим – це місце, де я відпочивав і відпочиваю сьогодні. Це ні для кого не є секретом. Я там в цьому році відпочивав і в минулому, і буду відпочивати далі».

Про окупований Крим Медведчук висловлювався так: «Згідно з чинним українським законодавством, Конституцією, Крим – територія України, але де-факто – це сьогодні Росія», – передає слова Медведчука в ефірі ТБ Центр 2018-го року Крим.Реалії.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *