Масовий протест проти вакцинації у Франції: поліція застосувала сльозогінний газ (відео)

На вулиці французьких міст у середу, 14 липня, вийшли десятки тисяч людей, які протестують проти обов’язкової вакцинації медичних працівників від коронавірусної інфекції.

Мітингувальники палили сміттєві баки і будували барикади. Приводом для обурення стало рішення про масову вакцинацію медпрацівників.

Як інформує BFMTV, масові протести відбулися не тільки в Парижі, але й Марселі, Тулузі, Авіньйоні, Руані та інших містах.


Протести у Франції

Люди, які вийшли на вулиці міст, скандували “Ні паспортами здоров’я” і “Геть диктатуру!”.

Повідомляється, що в більшості міст акції протесту проходили мирно, проте в Парижі відбулися сутички демонстрантів із правоохоронцями.

Акція протесту в одному з французьких міст

Відомо, що в Парижі протестувальники палили сміттєві баки, а також будували барикади і кидали в поліцейських димові шашки.

Проти порушників правопорядку поліцейські застосували кийки та сльозогінний газ.

В Афінах тисячі людей вийшли на акцію протесту проти COVID-вакцинації.

Більше 5 000 осіб вийшли на вулиці Афін, протестуючи проти грецької програми вакцинації від коронавірусу.

Ця акція протесту стала наймасштабнішим виявом протидії вакцинації.

Проте недавнє опитування показало, що більшість греків заявили, що підтримують вакцинацію. А близько 41% греків повністю вакциновані.

У понеділок уряд прийняв рішення про обов’язкову вакцинацію медичних працівників та персоналу геріатричних будинків після стрімкого зростання числа нових інфекцій COVID-19 в середині туристичного сезону.

“Кожна людина має право вибору. Ми хочемо, що уряд не обирав за нас”, – сказав Файдон Воволіс, кардіолог, який поставив під сумнів наукові дослідження щодо носіння захисних масок та вакцини й очолює рух “Знову вільно”, і створив групу у відповідь на “жорсткі заходи” уряду.

В 11-мільйонній країні з початку пандемії інфіковані понад 444 700 людей, а 12 782 особи померли. У середу органи влади зафіксували майже 3 000 нових заражень.

Нагадаємо: У Франції і Греції вакцинацію працівників сфери охорони здоров’я зробили обов’язковою.

Поділитися у соцмережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *